Přeskočit na obsah

Sportovní hry v Ostravě Vizině 2024

Dětský domov v Ostravě  pořádal v sobotu 18. 5. 2024 tradiční Regionální sportovní hry dětských domovů MSK. Za opavský dětský domov se zúčastnilo šest dětí. Soutěžilo se v různých sportovních disciplínách a naše děvčata si zvolila běh na 100 m, 800 m, štafetu, skok do dálky a chlapci si vybrali skok do výšky, do dálky a běh na 100 m. Byli jsme úspěšní jen v některých disciplínách, přesto se podařilo získat medaile.

Celkem náš DD vybojoval tři třetí místa, dvě třetí místa vyhrála Ester s Klárou a třetí místo ve štafetě bylo společné. Atmosféra byla výborná, přátelská a děti se potkaly i s kamarády z jiných dětských domovů. Organizátoři se o nás skvěle postarali včetně občerstvení a dobrotek. Za bouřlivého potlesku a povzbuzení proběhlo vyhlášení vítězů, které se týkalo i našich děvčat.

Po udělení diplomů a cen jsme se rozloučili a vyrazili unaveni, ale spokojeni zpět do domova. Blahopřejeme našim děvčatům k bronzovému úspěchu.