Přeskočit na obsah

Slavata Triatlon Tour v Karviné 2023

Opět po roce, ve čtvrtek 11. 5., jsme se zúčastnili v Karviné sportovních závodů Slavata Triatlon Tour, kde v různých kategoriích závodily naše děti. V kategorii 7-8let soutěžil Michal, Daniel a Emil, v kategorii 11-12 let Michael, Nela a Barbora, a i když obě děvčata měla kolizi na kole, přesto se nevzdaly a závod se ctí dokončily.

V kategorii 13-15 let soutěžila Markéta a v poslední věkové kategorii 16-18 let získal stříbrnou medaili David ze 4.RS.

Sportovní akce byla skvěle zorganizovaná,děti sportovaly s nadšením. Menší děti dostaly za účast pohádkovou knihu a ostatní sladkosti. Náš David získal diplom za krásné 2. místo, medaili a bezvadný pocit za sportovní výkon, za což mu gratulujeme!

Moc děkujeme panu Tomáši Slavatovi za příležitost si zasportovat a zúčastnit se této super akce!