Přeskočit na obsah

Slavata triatlon tour Karviná 2024

Ve čtvrtek 16. 5. 2024 se naše děti zúčastnily v Karviné tradiční sportovní akce – závodu v triatlonu, který se skládal z běhu, jízdy na kole a závěrečného běhu v délce trati dle věkových kategorií. 6 dětí soutěžilo a 7 dětí fandilo. Po příjezdu na místo proběhla registrace soutěžících a ostatní děti si pak až do samotného závodu užívaly zdejšího krásného prostředí a pohybových aktivit.

Všechny děti závodily v duchu fair play a fanoušci s nimi velmi prožívali chvíle napětí a vítězství. Naši soutěžící podali solidní výkony, Barbora s Danielem získali medaile a tričko s logem závodu za 3. místo. Sportovní akce byla skvěle zorganizovaná, děti sportovaly s nadšením a ostatní děti byly odměněny drobnými dárky. Bronzovým vítězům blahopřejeme.

Moc děkujeme panu Tomáši Slavatovi za příležitost si zasportovat a zúčastnit se této super akce!