V sobotu 20. 6. jsme se zúčastnili akce Revírní POHO běh v Karviné na Masarykově náměstí. Cesta vlakem byla dlouhá, ale během ní jsme si povídali a myšlenkami se už připravovali na naše závody. Na místě jsme si vyzvedli své startovní čísla, obdrželi jsme dárkové tašky se sponzorskými dárečky a pak už jen čekali na blížící se závody. Před nimi jsme se všichni společně na náměstí rozcvičili a následně se zúčastňovali závodů na tratích 100 – 800 m, dle věkových kategorií. Do samotných závodů jsme dali vše a našemu Matyášovi S. se podařilo umístit na 3. místě v kategorii chlapců v běhu na 200 metrů.
Tímto ti Matyáši moc gratulujeme k 3. místu a budeme se těšit zase příští rok.