Přeskočit na obsah

Charitativní běžecká akce „POHO 50“ 2024

Sportovní akce v běhu „POHO 50“, se konala v sobotu 22. 6. za účasti našich dětí v krásném prostředí parku Boženy Němcové v Karviné. Po příjezdu na místo konání proběhla registrace  a po chvíli samotný závod, který byl doprovázen občasným deštíkem. Závod započal hromadným startem dle věkových kategorií. Ve vysoké konkurenci závodníků v kategorii 7-8 let se umístil na krásném 2. místě náš Michal M., kde kromě medaile vybojoval i věcné ceny. Ostatní děti doběhly do cíle s pocitem – není nutné vyhrát, ale zúčastnit se…

Pro všechny soutěžící děti bylo připraveno bohaté pohoštění, ovoce, zdravé sladkosti a nápoje. Po celou dobu se děti aktivně bavily poznáváním nového prostředí, využívaly nabízených lákavých atrakcí sportovního zaměření, stánků s informacemi o zdravé výživě atd.

Sportovní akce POHO 50 byla perfektní činnost, kdy jsme něco udělali pro sebe a také pro dobrý pocit. POHO 50 je charitativní běh, který spojuje srdce s pohybem a to se všem povedlo!

Děkujeme za pozvání Bc. Veronice Melové a skvělou příležitost se zúčastnit.