Přeskočit na obsah

Finálové utkání BK Opava a BK Nymburk 2022

    V neděli 22. 5. 2022 mělo opět možnost 16 dětí a 2 tety se zúčastnit basketbalového utkání ve víceúčelové hale v Městských sadech. Jednalo se o druhé finálové utkání našich hráčů z BK Opava a protihráčů z BK Nymburk. Už v okolí haly bylo rušno, povšimli jsme si i televizního vozu České televize. Celé utkání se totiž živě odehrávalo i v televizi.
    Usadili jsme se na svá místa s výhledem přímo na basketbalový koš. Hala byla již naplněna a opravdu nebylo nikde místa nazbyt. I pan komentátor oznámil, že se zápasu zúčastnilo více než 3 000 fanoušků. To bylo také znát na celé atmosféře, fandili jsme z plných sil, povzbudivá hesla pro hráče už jsme znali nazpaměť. Zápas byl napínavý doslova až do poslední chvíle, naši hráči vyhráli pouze o dva body, a to 78:76. O to větší radost jsme tak všichni měli. Po ukončení zápasu jsme si jako ti správní fanoušci počkali na možnost se pozdravit s hráči. A taky se nám podařilo ulovit i pár fotek s nimi.

    Děkujeme za všechny přítomné děti i tety příležitosti se zúčastnit tří basketbalových zápasů a prožit tak pořádné herní napětí!

    Skip to content