Přeskočit na obsah

13. ročník – Setkání opuštěných a handicapovaných dětí v Mořkově 2021

  V neděli 19. 9. proběhlo již po třinácté setkání dětí v Mořkově, kde samozřejmě nemohly chybět ani naše děti. Akci pořádal tradičně PhDr. Vítězslav Černoch, který je předsedou Fondu pro opuštěné a handicapované děti a mládež, moderátor a zpěvák Vladimír Hron.

  Celá akce byla opět skvěle připravena a naplánovaná, plná dobrého jídla a zábavy. Program moderoval sám Dr. Černoch, který naše děti uvítal s úsměvem na tváři a usadil je ke stolu. Ten byl plný dobrot, koláčů, chlebíčků, dobrého pití a jiných sladkostí. Naše děti si na těchto dobrotách moc pochutnaly. Během mlsání si děti mohly užít zábavný program, malovalo se na obličej, mohly se zúčastnit tomboly, kde dokonce vyhrály drobné hračky či sladkosti. Nechybělo ani taneční vystoupení Mickeyho a Minnie, bublinková show nebo zábavné a vědomostní soutěže, za které děti obdržely drobné ceny. Na oběd se děti užily skvělou bramborovou kaši a řízek a dokonce nechyběla ani svačinka na cestu zpět.

  Stejně jako každý rok si naše děti tuto akci nesmírně užily, zpět přijely unavené, ale s úsměvem na tváři, který značil spokojenost s celým prožitým dnem.

  Moc děkujeme panu Dr. Černochovi za skvěle strávený den v Mořkově, krásné ceny, vynikající jídlo a veselou atmosféru, kterou pro nás se všemi vytvořil.

  Vedení DD a děti

  Skip to content